Szkolenia

Badania ekspertów wskazują, że jeden na 10 000 - 20 000 banknotów jest fałszywy. Ryzyko, że falsyfikat trafi akurat w Twoje ręce, jest więc bardzo duże. Istnieją jednak sposoby, które pozwalają w ciągu 2-3 sekund określić autentyczność banknotu. I taką wiedzę chcemy Ci przekazać, aby ryzyko przyjęcia przez Ciebie fałszywki znacznie spadło. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy całą gamę szkoleń, od podstawowych, kilkugodzinnych obejmujących kurs z jednej waluty, do 1-2 dniowych specjalistycznych kursów uczących sprawdzania autentyczności pieniędzy kilkunastu walut świata. Szkolenia prowadzimy metodą warsztatów, dzięki czemu masz możliwość od razu w praktyce przećwiczyć nową wiedzę pod okiem fachowca i wyrobić w sobie odpowiednie nawyki sprawdzania banknotów. Zadzwoń pod numer 725 501 003 lub napisz do nas e-mail na adres: szkolenia@dcb.com.pl i umów się na bezpłatną prezentację. Jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie, niezależnie od tego, w którym miejscu Polski się znajdujesz. czytaj więcej »

fot. sxc.hu
Dla grup 4-8 osób i więcej - dojeżdżamy do Państwa na miejsce w cenie szkolenia. Zamów: szkolenia@dcb.com.pl 725-501-003
 
* Dojazd do Państwa w cenie szkolenia.
* Możliwość 2 szkoleń jednego dnia na zmiany (nie zatrzymujemy pracy kas)
* Dla każdego uczestnika zaświadczenie
* Możliwość szkolenia z VAT i bez VAT w zależności od potrzeb Państwa
* Elastyczne ceny (indywidualnie ustalane)

Tu nauczysz się, jak w 2-3 sekundy ocenić autentyczność banknotu. To szkolenie polecane jest zarówno dla kasjerów obracających na co dzień gotówką, jak i dla osób prywatnych, które chcą czuć się bezpiecznie. Zadzwoń pod numer 725 501 003 lub napisz e-mail na adres szkolenia@dcb.com.pl i zamów to szkolenie. czytaj więcej »

Tu nauczysz się, jak w 2-3 sekundy rozpoznać autentyczność banknotów Euro. To szkolenie polecane jest dla wszystkich, którzy na co dzień mają styczność z walutą Euro i chcą poprawić swoje bezpieczeństwo finansowe. Zadzwoń pod numer 725 501 003 lub napisz e-mail na adres szkolenia@dcb.com.pl i zamów to szkolenie. czytaj więcej »

Kurs jednowalutowy z rozpoznawania zabezpieczeń walut PLN, EURO, CHF, GBP i innych z wyjątkiem dolarów amerykańskich z uzyskaniem certyfikatu jednowalutowego. Tu nauczysz się, jak w kilka sekund rozpoznać autentyczność banknotu. To szkolenie polecane jest dla osób przygotowujących się do pracy z daną walutą, prowadzących rozliczenia gotówkowe i dewizowe oraz dla wszystkich tych, którzy planują korzystać z danej waluty i chcą podnieść swoje bezpieczeństwo. Zadzwoń pod numer 725 501 003 lub napisz e-mail na adres szkolenia@dcb.com.pl i zamów to szkolenie. czytaj więcej »

Tu nauczysz się, jak sprawdzać autentyczność banknotów z kilkunastu walut świata. To szkolenie polecane jest dla osób przygotowujących się do pracy na stanowiskach kasjerskich, zwłaszcza w kantorach oraz dla osób prowadzących rozliczenia gotówkowe i dewizowe. Zadzwoń pod numer 725 501 003 lub napisz e-mail na adres szkolenia@dcb.com.pl i zamów to szkolenie. czytaj więcej »

Tu nauczysz się, jak rozpoznawać autentyczność dolarów amerykańskich. To szkolenie polecane jest dla wszystkich, którzy na co dzień mają styczność z dolarami. Zadzwoń pod numer 725 501 003 lub napisz e-mail na adres szkolenia@dcb.com.pli zamów to szkolenie. czytaj więcej »

Tu nauczysz się jak odróżnić oryginalne dokumenty od podrobionych, poznasz też zabezpieczenia i metody wytwarzania obowiązujących obecnie w RP dokumentów. To szkolenie polecane jest dla wszystkich, które na co dzień pracują z dokumentami oraz wszystkich, którzy chcą podnieść swoje bezpieczeństwo. Zadzwoń pod numer 725 501 003 lub napisz e-mail na adres szkolenia@dcb.com.pli zamów to szkolenie. czytaj więcej »

Szanowni Państwo,

ZAPARASZAMY NA SZKOLENIE:

"Profesjonalna obsługa klienta jako fundament efektywnej sprzedaży"

CELEM  SZKOLENIA JEST: czytaj więcej »

„Budowa i zarządzanie relacją z kluczowym klientem”