Jesteśmy ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych pieniędzy i dokumentów

Z informacji NBP i policji wynika, że z każdym rokiem w obiegu pojawia się coraz więcej fałszywek. Grupa DCB może Cię przed tym skutecznie ochronić. Jeśli jesteś zainteresowany jak możemy to zrobić, czytaj dalej.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów, monet i dokumentów. Dostarczamy bankom, firmom, sieciom handlowym, instytucjom i urzędom wiedzę i narzędzia potrzebne do przeprowadzania bezpiecznych transakcji gotówkowych.

Organizujemy szkolenia z zakresu wykrywania autentyczności pieniędzy najróżniejszych walut świata oraz szkolenia z weryfikacji oryginalności dokumentów tożsamości i dokumentów firmowych.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem unikatowej Lampy Kasjerskiej DeCoBa1085, umożliwiającej szybką, skuteczną i niezawodną weryfikację banknotów, monet, dokumentów oraz papierów wartościowych.

Jako pomysłodawca i organizaror społecznych projektów edukacyjno-uświadamiających m.in. ogólnopolskiej Kampanii „Znam swoje pieniądze” Konkursu „Metoda na Falsa” edukujemy społeczeństwo w zakresie podstawowej wiedzy o rodzimej walucie PLN oraz nagłaśniamy problem falsyfikatów krążących w obiegu.

Nasza misja: Kasjer = zaufanie i bezpieczne transakcje gotówkowe, ideologia i niestandardowe podejście do tematu fałszywych znaków pieniężnych i dokumentów zostało uhonorowane wieloma nagrodami i wyróżnieniami, otrzymaliśmy m.in. nagrodę Innowacja Handlu 2010, zdobyliśmy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Certyfikat Polish Produkt 2010.